תכנון תשתיות, תיאום תשתיות

חברת מרום תובל מספקת מגוון רחב של שירותים כגון תכנון תשתיות, תיאום תשתיות וניהול פרויקטים של הנדסה אזרחית. החברה דוגלת בליווי כל פרויקט באופן אישי – החל מרגע תכנון והתב"ע ועד לביצוע הבניה בשטח הלכה למעשה. לכן צוות מנהלי הפרויקטים שלנו מייעץ, מתכנן מבקר ומפקח בכל עת. שירותי התכנון שלנו כוללים בין היתר ביצוע תיאום מערכות, תכנון תשתיות תקשורת וחשמל והעתקתן.
הצוות המנוסה של החברה מנהל כל פרויקט ומתכנן אותו תוך ראיה מרחבית מעמיקה של כל היבטיו עוד משלב התכנון המוקדם, כאשר הפרויקט נמצא בפיתוח, ועד לתכנון מפורט, מכרזים וביצוע הפרויקט בפועל.

בזכות החברה הפרויקט שלכם יהיה שלם ובסטנדרטים גבוהים. בכל פרויקט אנו מקפידים על תקני בניה והנדסה מחמירים וקפדניים, הן בפרויקטים של תשתית, כבישים ומסילות והן בפרויקטים הקשורים למבנים. אנו מודעים לכך שאתם היזמים ובעלי העסקים משקיעים בפרויקט ממיטב כספכם ולכן אנו מעוניינים שתקבלו תמורה מלאה.
בין לקוחותינו תמצאו גופים ממשלתיים ומוסדות לצד לקוחות פרטיים. הצוות שלנו דואג לתאם בין הגופים השונים האחראיים על הפרויקט ועובד בשיתוף פעולה מלא יחד אתכם. אם אתם מעוניינים בהקמת פרויקט הקשור להנדסת אזרחית – הנדסת בניין תכנון תשתיות ותאום של תשתיות, צרו עמנו קשר ויחד נראה את התמונה הגדולה ונדאג לכך שתשתית הבניין תהיה הטובה ביותר.

מרום תובל – כך מנהלים פרויקט.